Target Contact Center

Programy lojalnościowe

Target Contact Center

O programach

Niektóre firmy ponoszą ogromne koszty na tworzenie strategii mających sprzedaż ich produktów czy usług, pozyskiwanie nowych Klientów i zwiększanie swojego udziału w rynku. Czasami jednak zapominają o działaniach i strategiach dotyczących Klientów już istniejących, a przecież opinia głosi, że zdobycie nowego Klienta jest od 5 do 10 razy droższe niż utrzymanie dotychczasowego.

Tworzenie programów lojalnościowych nie tylko daje Klientowi jasny komunikat, iż firma w której zakupił on produkt czy usługę o nim pamięta, odgrywa również kluczowa rolę w stymulowaniu powtarzalności sprzedaży. Działania lojalnościowe identyfikują i utrzymują kontakt z Klientem, którzy przynoszą firmie najwięcej dochodów.

Nieodłącznym elementem programów lojalnościowych jest wsparcie działań firmy przez contact center pełniącego przez całą dobę rolę centrum kontaktu z Klientem m.in. w zakresie przyjmowania lub wysyłania komunikatów, odpowiadania na pytania Klientów i informowania o promocjach. Informacja może być udzielana zarówno przez Konsultanta telefonicznie, jak i bezosobowo przy pomocy interakcji przez IVR czy SMS lub korespondencyjnie. Konstrukcja projektów zależy od założeń i branży, w jakiej funkcjonuje firma.

Wszyscy pracownicy TCC mają świadomość wagi i odpowiedzialności, jaka spoczywa na Telemarketerze obsługującym program lojalnościowe. Poprzez rozmowy i interaktywną komunikację, budujemy wizerunek i pozycję naszych Partnerów. Z doświadczeń w dziedzinie telemarketingu wiemy, jak dopasować poszczególne kanały komunikacji oraz procesy przez konstruowanie programu lojalnościowego przy konkretnych warunkach, kryteriach i założeniach, dostosowanych do potrzeb naszych Partnerów.

Target Contact Center

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!