Target Contact Center

O nas

Target Contact Center

Poznaj nas

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie kompleksowej telefonicznej obsługi Klientów.

Stoi za nami wieloletnie doświadczenie – wszystko to pozwala nam profesjonalnie i z sukcesem świadczyć usługi marketingu bezpośredniego również firmom spoza branży finansowej.

Specjalizujemy się w prowadzeniu telemarketingowych kampanii przychodzących (inbound) i wychodzących (outbound), w ramach których obsługujemy infolinie, serwisy konsumenckie, telefoniczne badania opinii i preferencji Klientów. Realizujemy również projekty sprzedażowe oraz prowadzimy telefoniczną windykację należności. W kontaktach z Państwa Klientami wykorzystujemy różnorodne kanały komunikacji: telefon, Internet, SMS, e-mail oraz direct mail.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam, bez większych ograniczeń (czasowych, technicznych i finansowych) na pełne dostosowanie możliwości posiadanego przez TCC systemu call center odpowiednio do Państwa potrzeb.

W obsłudze Państwa Klientów pracujemy w oparciu o ustalone procedury i standardy obsługi Klienta, które dostosowywane są do konkretnych przeprowadzanych przez nas projektów.

Wysoka jakość świadczonych usług to zasługa również naszych pracowników – specjalnie przeszkolonych Konsultantów znających zasady telefonicznej obsługi Klienta oraz psychologię sprzedaży. W celu uzyskania oczekiwanych efektów realizowanego projektu do obsługi Państwa Klientów dedykujemy osoby posiadające odpowiednie predyspozycje w zależności od charakteru realizowanej kampanii.

Dla potrzeb Państwa Klientów nasze call center przystosowane jest do obsługi przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Target Contact Center

Wartości

Skuteczność potęgująca rozwój

Uzyskujemy ją poprzez łączenie ze sobą różnych elementów, narzędzi, strategii naszych Kontrahentów i naszej, które w konsekwencji dają efekt synergii, gdzie 1 i 1 daje 11.

Można rozwijać nie szkodząc

Z natury wszystko jest dobre i to my nadajemy znaczenie danym rzeczom oraz zjawiskom. Tworząc, budują, rozwijając działamy tak, aby wszystko wokół nas również się rozwijało

Ciągłe doskonalenie

Jesteśmy Organizacją stale uczącą się – szeroko pojęte systemy zarządzania, rozwoju osobistego i zawodowego, nowe technologie, nowe narzędzia usprawniające wszelkie procesy zachodzące w Firmie – to co dzisiaj jest dobre, jutro może być jeszcze lepsze.

Doskonałość już przy pierwszym podejściu

Oszczędzajmy nasz cenny czas, pieniądze oraz inne zasoby, gdyż często są one niemalże bezcenne. Efektywność działań polega przede wszystkim na tym, aby już za pierwszym razem uzyskać satysfakcjonujące wyniki naszej pracy.

Bezpieczny balans między ewolucją a rewolucją

Zasada ta dotyczy tworzenia strategii precyzyjnie dopasowanych do potrzeb, oczekiwań, sytuacji i możliwości naszych Kontrahentów. Elastyczność w podejściu, to kluczowy aspekt w zakresie osiągania zadowalających efektów, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa rozwoju.

Absolutna specjalizacja

Naprawdę dobrym można być jedynie w bardzo wąskim zakresie kompetencji. Jesteśmy przede wszystkim Firmą specjalizującą się w sprzedaży. Jest to nasz obszar doskonałości i tą właśnie doskonałością dzielimy się z naszymi Partnerami Biznesowymi.

Zawsze można więcej i lepiej

Wszystko co robimy wykonane jest na bardzo wysokim poziomie. A ponieważ jedyną rzeczą niezmienną są ciągłe zmiany, to wiemy doskonale, że każdy dobry wynik można poprawić. Sprzyjają temu nowa wiedza, nowe umiejętności, nowe technologie, które skrupulatnie wykorzystujemy w każdym obszarze naszej działalności.

Jasne zasady współpracy

Otwartość na współpracę opiera się na bardzo przejrzystych zasadach i poznaniu naszego Partnera Biznesowego. Prowadzi to do analizy sytuacji w bardzo szerokim spektrum: jak funkcjonuje dana firma, jak działają jej klienci oraz jak zachowuje się jej konkurencja. Jest to moment kreowania wysokiego stopnia lojalności i zaufania.

Można być jednocześnie pierwszym, jak i najlepszym.

Tylko koncepcje poddane realizacji mają prawo zakończyć się sukcesem. Więc skoro jest się pierwszym na starcie, to znaczy, że jest ogromna szansa, aby stać się również najlepszym. Naszym zadaniem jest skutecznie wspierać tego typu inicjatywy, aby poziom satysfakcji sięgnął maksymalnie wysokiej skali.

Target Contact Center

Masz pytanie?
Skontaktuj się z nami!